Oxford Park on esimene tõeliselt kestlik arendus Euroopas. Siin, oma isiklikul maalapil, on võimalik tasakaalustada tervis ja turvalisus eduka ärielu ning tugeva õnneliku perekonnaga. Koos me saame luua ainulaadse elukeskkonna keset ilusat Eesti loodust, kuid koos mugavustega, mida pakuvad tänapäevane linnaelu ja töökeskkond. Ilma igasuguse totruse, stressi ja saasteta. Ainulaadne ehe ja looduslik elu- ja töökeskkond oma juurte kinnitamiseks, võimaldades samal ajal olla liider Euroopas.

Oxford Park asub Tallinna ja Rapla vahel asuva Viljandi mnt läheduses. Tipptunnil Oxford Park’ist Tallinna suunal sõita, see tähendab kas 30 min pikkust sõitu mööda vähese sõidukoormusega hästi hooldatud maanteed Tallinna piirini, 30 minutit lennujaamani või 45 min Viru väljakuni. See on kiirem, kui sõita nt Viimsist Nõmmele, Õismäele või Harkusse.

Oxford Parkis rajame koos pinnase selleks, et saaksime elada rahuldust pakkuvat elu ja ajada edukat äri.

Informatsiooni elamute kohta leiad klikkides siia

Meie kliendid väärtustavad loodust, tervist, õnnelikuks olemist, kvaliteeti, rasket tööd, tasakaalus elu, vabadust ja isikupära. Seega, kujutle tulevikku, mille me koos saame ehitada…

„Tõeliselt kestlik arendus, nagu seda Oxford pakub, on teretulnud kõigis Baltiriikides, sest see ehitab väärtusliku aluspõhja keskkonna tulevikule kui kogu ühiskonnale laiemalt“. Vygaudas Usackas, Leedu suursaadik.

Juhul, kui Teil ei õnnestu ülal olevaid faile avada, on Teil võimalik selleks vajalik Adobe Acrobat Reader vabatarkvara alla laadida siit: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html